Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76

Značka: Mattel
1 095 Kč 904,96 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Cutie Reveal Adventní kalendář 2023 HJX76

Užijte si odpočinek před prázdninami s úžasným adventním kalendářem Barbie Cutie Reveal, který přináší 24 překvapení v jednom balení. Tato kouzelná sada obsahuje nejen panenku Barbie, ale také rozmanitou zimní tematiku. Každý den bude pro děti novým dobrodružstvím při odhalování skrytých pokladů!

První den otevřete kalendář a objevte panenku Barbie s roztomilým jelenem se sněhovou vločkou. Během následujících dní pak postupně odhalíte další vzrušující předměty. Kostým stříbrného jelena a zimní oblečení jsou jen začátkem!

S každým dalším dnem se budete těšit na nová zimní překvapení, jako jsou palčáky, boty, oblečení se sněhovou tematikou, pokrývky hlavy, šperky a třpytivé doplňky. Děti budou moci tvořit unikátní kombinace, které budou roztomilé a kouzelné zároveň.

S příchodem dalších dnů se necháte okouzlit zimní říší divů, kdy odhalíte 2 roztomilá mini-zvířátka s doplňky a očima, která mění barvu pod vlivem teplé nebo studené vody. Kalendář vás zavede do světa zábavy a vzrušení, kde nechybí ani další dárky jako fotoaparát, hrnek, sněhule a sváteční sušenky.

Tento adventní kalendář Barbie Cutie Reveal přináší nekonečné radosti dětem i dospělým, kteří si mohou společně užít kouzelný zážitek z předvánočního čekání.

Věk: 3+

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: