Mattel Barbie Karavan snů 3v1 Super Camper GHL93

Značka: Mattel
2 045 Kč 1 690,08 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie Karavan snů 3v1 Super Camper GHL93

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Karavan snů 3v1 Super Camper GHL93

Když se děti vydají na cestu s obytným vozem Barbie 3v1 Super-Camper, stane se hranicí jejich příběhu jen jejich vlastní fantazie! Díky spoustě variant a skrytých překvapení je hra naprosto vzrušující – stačí tento zářivě růžový obytný vůz rozjet a zábava začne. Až nastane čas na objevování, odpojte přední část obytného vozu a získáte auto se čtyřmi sedadly. Mrkněte se pod zadní sedadla auta a najdete tu loďku, která se skvěle hodí na rybářskou výpravu! Až se v představách zrodí nápad utábořit se, otevřete boční panely, abyste přetvořili tento obytný vůz na kempovací herní sadu se spoustou prostoru, kde se mohou najíst, přespat a hrát si čtyři panenky. Sklopením jedné strany získáte bazén a sklopením druhé senzační venkovní kuchyňský kout, který vybízí k zábavnému vaření.

Proměňte sny ve skutečnost

Mnoho variací, tři vozidla, pět obytných prostor, hra z 360° perspektivy s 50 doplňky – obytný vůz Barbie 3v1 Super-Camper vybízí děti k prožívání venkovních dobrodružství a proměňování jejich cestovních snů ve skutečnost!
 

Obývací pokoj, terasa, bazén a mnoho dalšího

Děti popustí uzdu fantazii a zaberou se do hry v mnoha prostorách včetně obývacího prostoru pro lenošení, terasy s bazénem, koupelny s vyklápěcí sprchou, ložnicí na střeše a kuchyní obsahující vše potřebné pro zábavu při vaření.
 

Fantazii se meze nekladou

Hravé vyprávění příběhů se stává vzrušující díky variacím – odpojte obytnou část vozu a získáte samostatné auto se čtyřmi sedadly a objevíte loďku, vyndejte stolek, najděte ohniště a když vyklopíte střechu obytného vozu, získáte patrovou postel.
 

Rychle sbaleno a rozbaleno

Zabalte vše dovnitř, zavřete vůz a můžete znovu vyrazit na cestu. Senzační vzhled a detaily v podobě krásných dekorací s logem Barbie a stříbrných prvků (na grilu a pohyblivých kolech) – užijte si skvělou zábavu na cestách!
 
50 doplňků, které rozšíří hranice dobrodružství

50 doplňků, které rozšíří hranice dobrodružství

S 50 herními díly se žádné dobrodružství nebude opakovat beze změny. Doplňky zahrnují rybářskou výbavu, piknikový stolek se čtyřmi židlemi, toaletní potřeby, spacák, přikrývky a vše, co děti potřebují pro vymýšlení příběhů při kempování – např. svačinku!
 

Ideální pro děti od tří do sedmi let

Malí milovníci dobrodružství ve věku od tří do sedmi let mohou objevovat, zkoumat a hrát si v nekonečném množství vzrušujících příběhů z cest s obytným vozem Barbie 3v1 Super-Camper. 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: