Mattel Barbie Klinika na kolech FRM19

Značka: Mattel
1 395 Kč 1 152,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Mattel Barbie Klinika na kolech FRM19

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Klinika na kolech FRM19

Plně vybavená mobilní klinika je připravena vyrazit ke každému případu. Staňte se doktorkou či sestřičkou a vyrazte na záchranu raněných. Aktivujte opravdovou sirénu, aby o vás každý věděl. K dispozici vám bude plně vybavená ordinace se všemi potřebnými diagnostickými přístroji a nástroji jako je rentgen, stetoskop nebo polohovatelné lůžko. Po rozložení vozu vytvořte pro své pacienty útulnou čekárnu s pohodlným gaučem či akváriem s rybičkami.

   

Opravdový zvuk sirén

Pospícháte ke zraněným? Aktivujte sirénu a rázem vám půjdou všichni z cesty a vy včas dorazíte za pacienty. Dejte o sobě vědět, že už jste na cestě. Aktivací zvukové stopy se hraní stane skutečnějším a realističtějším a donutí vás jednat opravdu rychle.
 

Pacient a jeho pohodlí na prvním místě

Vymýšlejte různé situace a různorodé případy. V této pojízdné ošetřovně si můžete kdekoliv zařídit plnohodnotnou ordinaci. Vytvořte pro své pacienty příjemné prostředí čekárny či vybavenou ordinaci, kde dostanou tu nejlepší péči.
 
 

Vybavená ordinace na kolečkách

Vozidlo můžete použít jako klasickou rychlou sanitku, co pádí za zraněnými nebo si kdekoliv rozložit mobilní ordinaci. Vaši pacienti ale vždy dostanou profesionální péči. Tento vůz je vybaven polohovatelným lůžkem, rentgenem, stetoskopem, teploměrem a dalším nezbytným vybavením. Staňte se skvělým zdravotníkem a zachraňujte životy.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: