Freestyle koloběžka Lionelo Whizz Blue Cobalt

Značka: Lionelo
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Skladem

Freestyle koloběžka Lionelo Whizz Blue Cobalt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestyle koloběžka Lionelo Whizz Blue Cobalt

Funkční freestyle

Freestyle koloběžka Lionelo Whizz se vyznačuje nízkou hmotností (pouze 3,29 kg), což usnadňuje rychlou a obratnou jízdu. Široký kompresní systém T-bar a HIC zaručuje vysokou úroveň pohodlí, což umožňuje hladké skoky na rampě. Čtyřnásobná upínací spona a široká protiskluzová paluba poskytují stabilitu, což vám dává možnost vědomě a plně ovládat koloběžku.

Asecurace během pouličních výkonů

Ocelová brzda Flex Fender umožňuje okamžité brzdění v každé situaci. Kompresní systém HIC zajišťuje plynulé jízdy a bezpečné manévrování. Výrobek je v souladu s evropskou normou EN 14619, která se týká sportovního vybavení. Maximální zatížení skútru je 100 kg.

Pohodlná jízda a mnoho možností

Freestyle koloběžka Lionelo Whizz má širokou palubu (100 mm),která umožňuje pohodlnou a bezpečnou polohu nohou. Dostatečně široká T-tyč (výška - 620 mm, šířka - 570 mm) zase zlepšuje pohodlí při soutěžní jízdě při skocích a trikech bez ruky. Kola s vysokým odrazem o průměru 110 mm jsou flexibilní a stabilní při rychlé jízdě.

Design mládeže

Černý rám s eloxizovaným lakem v modré barvě a paluba s graffiti je design vytvořený v souladu s street-art stylem. Kola s výřezy dokonale doplňují celek. 

Specifikace
Více informací
Nosnost 100 kg
Materiál Hliník
Třída ložisek ABCE-9
Typ kola Materiál
Rozměry kol 110 mm
Typ brzdy Noha, zadní kolo
Rozměry 67 x 49 x 86 cm
Váha 3,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Katalogové číslo: elite zlatá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: