Freestyle koloběžka Movino Stunt Edge gold

Značka: Movino
2 395 Kč 1 979,34 Kč bez DPH
Skladem

Freestyle koloběžka Movino Stunt Edge gold

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestyle koloběžka Movino Stunt Edge zlatá

Movino Edge Copper je koloběžka pro ty, kteří místo procházení městem upřednostňují adrenalin cirkulující v krvi. Účelem těchto dvou kol jsou triky a vývoj, a tak, aby plnil svůj úkol efektivním a bezpečným způsobem, je skútrová paluba vyrobena z hliníku 6061.

Kromě toho, ložiska ABEC-9 Carbon, brzdový systém FLEX FENDER, volant ve tvaru Y, řídítka 360 °, kola 10 centimetrů s hliníkovým jádrem. Koloběžka má certifikát potvrzující shodu s požadavky evropské normy pro sportovní koloběžky EN14619: 2015.

Koloběžka Movino Edge je vybavena nejkvalitnějšími ložisky ABEC-9 Chrome známými z modelů určených pro profesionály. Díky tomu můžete jezdit opravdu pohodlně. Ložiska ABEC-9 v kombinaci s 10 centimetrovými koly s hliníkovým jádrem poskytují vysokou přesnost, účinnost a schopnost dosáhnout vyšších rychlostí.

Někdy však musíte zpomalit. To je možné díky brzdovému systému FLEX FENDER, díky kterému se kola opotřebují mnohem pomaleji než v případě například pružinové brzdy. Systém FLEX FENDER při každém stisknutí získá svůj původní tvar. Rovněž snižuje vibrace a je mnohem tišší než pružinová brzda.

Maximální pohodlí a stabilita koloběžky Movino Edge zajišťuje velmi široká řídítka 49 centimetrů vyrobená z chromované oceli. Díky výběru takového materiálu je tužší a odolnější než hliník, což výrazně zvyšuje bezpečnost. Je doplněna hliníkovou sponou 6061 se 4 šrouby.

Bezpečná rukojeť je základem pohodlí a bezpečnosti, proto má Movino Edge rukojeti o délce 145 mm. K jejich výrobě byl použit termoplastický kaučuk TPR. Úchyty TPR jsou měkčí a poskytují lepší přilnavost než běžné gumové úchopy.

Protiskluzová plošina
Pohodlné profilové rukojeti
Brzdový systém FLEX BRAKE
Ložiska ABEC-9
Chrome řídítka
Hliníková svorka se 4 šrouby
81 cm volant Y-bar
Průměr kola: 10 cm
Nosnost: 100 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: edge zlatá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: