Freestyle koloběžka MOVINO Stunt ELITE Teal

Značka: Movino
3 295 Kč 2 723,14 Kč bez DPH
Skladem

Freestyle koloběžka Movino Stunt ELITE Teal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestyle koloběžka Movino Stunt ELITE modrozelená

Movino Elite Gold je koloběžka pro pokročilé jezdce. Design tohoto modelu proto využívá řešení známá z vybavení pro profesionály. Nejdůležitější z nich je hliníková plošina o rozměrech 50 x 11 cm 6061 a integrovaná řídítka.

Jsou doplněna ložisky ABEC-9 Carbon, brzdovým systémem Flex Brake, 360 ° chromovaným volantem a zvětšenými 11cm koly s hliníkovým jádrem. Ke snížení vůle vidlice se používá integrovaný kompresní systém IHC. Koloběžka je certifikována tak, aby splňovala požadavky evropské normy pro sportovní koloběžky EN14619.

Koloběžka Movino Elite je vybavena ložisky ABEC-9 Carbon nejvyšší kvality známými z modelů určených pro profesionály. V kombinaci s 11-centimetrovými koly s hliníkovým jádrem zajišťují vysokou přesnost, účinnost a možnost dosažení vyšších rychlostí.

Snížení rychlosti usnadňuje systém Flex Brake, díky kterému se kola opotřebovávají mnohem pomaleji než například u pružinové brzdy. Systém Flex Brake získá každým lisováním svůj původní tvar. Snižuje také vibrace a je mnohem tišší než odpružená brzda.

Maximální pohodlí a stabilitu jízdy na koloběžce Movino Elite zajišťuje velmi široká 55 cm řídítka vyrobená z pochromované oceli. Díky výběru takového materiálu je tužší a mnohem odolnější než hliník, což výrazně zvyšuje bezpečnost. Je doplněn 3 šroubovou hliníkovou svorkou CNC 6061.

Bezpečné uchopení je základem pohodlí a bezpečnosti, a proto má Movino Elite rukojeti o délce až 14,5 cm. Jejich výroba využívá technologicky vyspělou termoplastickou gumu TPR, díky níž jsou měkčí a poskytují lepší přilnavost než běžné gumové rukojeti.

Brzdový systém FLEX BRAKE
Integrovaný kompresní systém IHC
Karbonová ložiska ABEC-9
Velká plošina z hliníku 6061, rozměry 50 x 11 cm
14,5 cm dlouhé rukojeti TPR
Třmenová svorka z hliníku 6061
Vyhovuje normě EN 14619
Kola z hliníku: průměr 11 cm
Řídítka z chromové oceli: 50 cm široké
Maximální zatížení: 100 kg

Hmotnost: 3,8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: elite modrozelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: