Freestyle koloběžka Movino Stunt Glide gold

Značka: Movino
1 895 Kč 1 566,12 Kč bez DPH
Skladem

Freestyle koloběžka Movino Stunt Glide gold

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestyle koloběžka Movino Stunt Glide zlatá

Movino Glide senzační koloběžka v modré barvě je skvělý návrh pro učení triků a evoluce. Využívá řadu profesionálních řešení: vyztužená plošina vyrobená z hliníku 6061, chromované ocelové řídítka o úhlu 49 ° 360 °, ložiska ABEC-9 Carbon a brzdový systém FLEX FENDER. Koloběžka má certifikát potvrzující shodu s požadavky evropské normy pro sportovní koloběžky EN14619: 2015.

Koloběžka Movino Glide je vybavena nejkvalitnějšími ložisky ABEC-9 známými z modelů určených pro profesionály. Díky tomu můžete jezdit opravdu pohodlně. Ložiska ABEC-9 v kombinaci s 10 centimetrovými PU vysoce odraznými koly 88A znamenají vysokou přesnost, účinnost a možnost dosažení vyšších rychlostí.

Někdy však musíte zpomalit. To je možné díky brzdovému systému FLEX FENDER, díky kterému se kola opotřebují mnohem pomaleji než v případě například pružinové brzdy. Systém FLEX FENDER při každém stisknutí získá svůj původní tvar. Rovněž snižuje vibrace a je mnohem tišší než pružinová brzda.

Maximální pohodlí a stabilita při jízdě na koloběžce Movino Glide zajišťuje velmi široká řídítka 49 centimetrů vyrobená z chromované oceli. Díky výběru takového materiálu je tužší a odolnější než hliník, což výrazně zvyšuje bezpečnost. Je doplněna hliníkovou sponou 6061 se 3 šrouby.

Pevné uchopení je základem pohodlí a bezpečnosti, proto má Movino Glide rukojeti o délce 145 mm. K jejich výrobě byl použit termoplastický kaučuk TPR. Úchyty TPR jsou měkčí a poskytují lepší přilnavost než běžné gumové úchopy.

Protiskluzová plošina
Pohodlné profilové rukojeti
Brzdový systém FLEX BRAKE
Ložiska ABEC-9
Chrome řídítka
Hliníková svorka se 3 šrouby
Průměr kola: 10 cm
Nosnost: 100 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: glide zlatá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: