LELANI profesionální sada štětců na MAKE UP 10ks zlaté

Značka: Lelani
195 Kč 161,16 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

LELANI profesionální sada štětců na MAKE UP 10ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

LELANI profesionální sada štětců na MAKE UP 10ks

Sada 10 ks štětců vyrobených ze syntetických štětin, s dřevěnou rukojetí, zakotvená v stříbrném kroužku, je základem perfektního make-upu. Díky syntetickým štětinám , které jsou hladké, na rozdíl od přírodních štětin, tyto kartáče samy o sobě nezastavují kosmetické výrobky.

Kromě toho se tyto štětiny snadno čistí (lze je umýt mýdlem pod tekoucí vodou) a méně náchylné k deformaci.

Pokud chceme naše štětce co nejdéle využívat, měli bychom věnovat pozornost jejich pečlivé péči. Nezapomeňte, že kosmetické kartáčky by měly být řádně vyčištěny a dezinfikovány.

Sada obsahuje následující štětce :

P20. Špičatá štětka pro aplikaci zvýrazňovače na obtížně přístupných místech obličeje, například kolem očí, nosu a brady.

P30. Štětec "plochého vrcholu" určený pro rozpoznání aplikace ekvalizéru pro zbarvení, škody a jiné drobné nedostatky.

P31. Štětec "plochého vrcholu" se zkosenými štětinami slouží k přesnému použití korektoru na celé ploše. Zvláště vhodný pro oči nebo nos.

P32 Šikmý kartáč pro přesné použití výrobků na místech, jako jsou strany nosu nebo dutiny na tvářích.

P33. Kuličková štětec pro nanášení podkladu na stíny nebo stíny na celé oční víčko. Oválná poloha štětin je vhodná pro přesnou aplikaci stínů v lomu a vnitřního rohu oka. Kromě toho jim umožňuje tření na těchto místech.

P50. Špičatý kartáč pro aplikaci krémových a tekutých podkladů v obtížně přístupných místech na obličeji. Konstruovaný tvar umožňuje rovnoměrné použití a přesné modelování obličeje. Tento štětec bude fungovat správně při použití korektoru nebo růžové na tvářích.

P51. Štětec se šikmými štětinami, který se dokonale přizpůsobuje obrysům obličeje. Může být aplikován s bronzerem a ruměnem, aby tvaroval obličej oválný. To také funguje dobře pro zvýrazňovač aplikovaný na horní části lícních kostí.

P52. Štětec "Flat Top", ideální pro aplikaci tekutých a minerálních základů. Díky zkoseným štětinám je vhodný pro konturování obrysů obličeje.

P70. Plochý kartáč je určen k aplikaci produktů s konzistencí kapaliny a krému, zejména u plochých ploch: čelo, tváře. K štětce použijeme minerální kosmetiku. Je to velmi užitečné, protože používá kosmetiku, aniž by vytvářelo maskovací efekt, takže získáme přirozenou povrchovou úpravu.

P90 Štětec "kuliček" dokonale rozkládá tekutý a krémový podklad na obličej, čímž dosahuje rovnoměrného pokrytí a hladkého povrchu.

Rozměry štětců : od 15,1 cm do 18,1 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické pomůcky
Katalogové číslo: lelani 10zlaté

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: