Kuchyňský kráječ GOTIE GSM-160C bílý

Značka: GOTIE
1 395 Kč 1 152,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Kuchyňský kráječ GOTIE GSM-160C bílý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňský kráječ GOTIE GSM-160C bílý

- 150 W

- 3 rychlosti

- průměr čepele 17 cm

- nastavení tloušťky řezu od 1 mm do 15 mm

- rozměry: výška 23 cm, délka 43

Praktický kráječ potravin

Kráječ Gotie GSM-160 je spolehlivé řešení, které vám umožní samostatně krájet chléb, sýr nebo uzeniny. Díky tomu je možné zakoupit výrobky v celku, které udrží déle čerstvé. Je vybaven dvěma odolnými, velmi ostrými, vyměnitelnými noži z nerezové oceli: jedním pro chleba a druhým pro ostatní výrobky.

Hladké nastavení

Kráječ Gotie má širokou škálu nastavení tloušťky řezu, od 1 mm do 15 mm. Díky tomu umožňuje řezat různé produkty a snadno dosáhnout očekávaných výsledků, od velmi tenkých plátků šunky nebo sýra po silné kousky chleba. Plynulé nastavení tloušťky a tři rychlosti otáčení usnadňují výběr optimálního nastavení.

Nejvyšší ergonomie

Vysoká kvalita použitých komponentů zaručuje pohodlnou montáž a demontáž. Díky velkým ergonomickým tlačítkům je ovládání jednoduché a bezproblémové. Skládací základna se zámkem usnadňuje skladování.

Nadčasový design

Současné kuchyňské vybavení by nemělo být jen funkční, ale také musí mít vkusný vzhled . Jejich design je jedinečný a moderní. Díky klasické černé barvě se stříbrnými akcenty vypadá zařízení mimořádně.

Bezpečnost

Všechna zařízení Gotie jsou vyrobeny z bezpečných materiály schválené pro styk s potravinami, a bez škodlivých látek, včetně bisfenolu-A . Vyspělé, odolné motory zařízení Gotie mají řadu ochranných opatření. Kromě toho je kráječ Gotie vybaven zámkem, který zabraňuje nesprávnému spuštění stroje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: kuchyňské kráječe
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: Gotie 160C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: