Barbie Cutie Reveal Zima panenka série 3 Jelen

Značka: Mattel
1 295 Kč 1 070,25 Kč bez DPH
Skladem

Barbie Cutie Reveal Zima panenka série 3 Jelen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barbie Cutie Reveal Zima panenka série 3 Jelen

Pod krásným a roztomilým kostýmem jelena děti odhalí pravou podobu panenky Barbie. Díky sérii Cutie Reveal získají děti hned dvě hračky v jednom. Navíc zažijí několik překvapení. Odhalí pravou identitu panenky Barbie, a navíc najdou čtyři záhadné sáčky, které také skrývají překvapení. Cutie Reveal panenka v plyšovém kostýmu jelena jistě nadchne každé dítě.

Dvě hračky v jednom

Roztomilý jelen je kostýmem, který v sobě ukrývá pravou panenku Barbie. Zajímavé a vzrušující je ale to, že do poslední chvíle není jasné, jaká panenka Barbie se pod maskou skrývá. Díky kostýmu na záhadné panence tak děti dostanou hned dvě hračky – panenku Barbie a roztomilého jelena.

Dvě hračky v jednomKdo se skrývá pod maskou?

Kdo se skrývá pod maskou?

Odhalte, která panenka Barbie se skrývá pod roztomilým plyšovým kostýmem jelena. Pravá identita bude odhalena až po sejmutí kostýmu. Hračka Cutie Reveal se postará o napětí a překvapení.

 

Tajemné sáčky

Po odhalení, kdo se skrývá v plyšovém kostýmu jelena, na děti čeká další dávka odhalování. V balení totiž děti najdou ještě čtyři záhadné sáčky. Ty ukrývají promyšlené doplňky.

Tajemné sáčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: