Mattel Barbie Prázdninový dům s nábytkem a panenkou FXG55

Značka: Mattel
1 145 Kč 946,28 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Mattel Barbie Prázdninový dům s nábytkem a panenkou FXG55

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Prázdninový dům s nábytkem a panenkou FXG55

Otevřete Útulný dům a pomozte Barbie nastěhovat se - přenosný domeček se rozloží a odhalí interiér široký více než 60 cm, se snadným přístupem ze všech stran!

K dispozici je kuchyně, ložnice, koupelna a bazén. Každý pokoj má osobitý styl, samolepky pro realistické pozadí, tematické doplňky a atraktivní speciální prvky. V kuchyni si můžete hrát na vaření pomocí dřezu a sporáku a bar je ideální pro podávání jídel. V ložnici je rozkládací postel a mini šatní skříň, kde si můžete uložit oblečení. Toaleta s pohyblivou klapkou dodává koupelně realističnost. Venku je bazén, který můžete naplnit vodou a koupat se pod barevnými "světly". Doplňky - jako kuchyňské náčiní, nádobí, přikrývka a rostlina - podněcují představivost a podporují hraní rolí. Některé předměty mají madla, aby je Barbie držela v ruce, jiné mají speciální háčky, které je bezpečně drží na místě. Složte dům pro úschovu nebo jej můžete vzít s sebou.

Panenka Barbie má na sobě květinové šaty a boty a je připravena na každé dobrodružství. Dívky budou milovat vymýšlení úžasných příběhů v tomto rozkošném domečku pro panenky a kolem něj, protože Barbie může být kýmkoli, kdo ji chce. Přidejte další nábytek a doplňky, aby byl domeček pro panenky Barbie ještě pestřejší. Barvy a dekorace se mohou mírně lišit.

Rozměry: 29,8 x 13,3 x 46,4 cm      

mattel FXG55

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: