MGA Rainbow High Pacific Coast Panenka Margot de Perla

Značka: MGA
795 Kč 657,02 Kč bez DPH
Skladem

MGA Rainbow High Pacific Coast Margot de Perla

Detailní informace

Detailní popis produktu

MGA Rainbow High Pacific Coast Margot de Perla

  • NÁDHERNÉ VLASTNOSTI:  Margot De Perla je od hlavy až k patě oblečená v opálu (duhově bílá). Má nádherné, detailní rysy ve své módě, krásné dlouhé BÍLÉ ROVNÉ vlasy, dlouhé řasy a skleněné oči. Sbírejte Rainbow všech nádherných Rainbow High fashion panenek.
  • BONUSOVÁ VLASTNOST: Dodává se s párem vyměnitelných nohou, které se zacvaknou v kolenou a mohou okamžitě sklouznout ze sandálů na podpatky. Nyní je Margot připravena na každou příležitost. Procházka podél písečného pobřeží na koktejl v baru. (Boty na vysokém podpatku nejsou součástí dodávky, ale všechny boty na vysokém podpatku Rainbow High Fashion Doll se vejdou)

BAZÉNOVÁ MÓDA – Margot je o detailech, takže navrhování šperků je pro ni přirozené. Své outfity vždy pozvedne nádechem toho jiskření. Přichází v tištěných dvoudílných plavkách s duhovou fólií a tvarovaným přívěskem Rainbow High, odnímatelným průhledným obalem s perleťovou aplikací, sandálech s potiskem s perleťovým podpatkem a veškerým nezbytným vybavením k bazénu.

POOL/BEACH GEAR - Margot je dívka ze západního pobřeží a je vždy připravena na zábavu pod sluncem! Hrací sada se dodává s ladícím plážovým froté ručníkem, kyblíkovou taškou s džínovým potiskem, šátkem na hlavu s potiskem charmeuse a slunečními brýlemi pro imaginativní vyprávění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: