MGA Rainbow High Panenka Jade Hunter Winter Break

Značka: MGA
995 Kč 822,31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

 

MGA Rainbow High Panenka Jade Hunter Winter Break

Detailní informace

Detailní popis produktu

MGA Rainbow High Panenka Jade Hunter Winter Break

Rainbow High Zimní fashion panenka Jade Hunter

Popis produktu

Rainbow High je moderní značka módních panenek, která rozvíjí představivost a stimuluje kreativitu. Šest originálních panenek Rainbow High Winter Break prošlo zimní úpravou, aby byly stále módní na sjezdovkách. Každá panenka je oblečena ve své vlastní výrazné barvě a má svůj jedinečný styl v oblečení a zimní výbavě pro nekonečnou kreativní zábavu. Vytvořte kolekci šesti panenek Winter Break: Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw a Violet Willow. Panenky se prodávají samostatně, podle dostupnosti.

Jade Hunter se obléká do zelené, má mimořádnou krásu, rozčesatelné zelené vlasy a dlouhé řasy na tváři. Navíc má skvělé funkce. Klouby končetin umožňují její nastavení v jakékoli póze. Můžete s ní pózovat a hrát na snowboardu. Snowboard se také změní na stojan pro panenky, takže jej můžete také předvést. Jade má v sadě 2 sady oblečení, jejichž prvky můžete zaměnitelně používat, libovolně je měnit a vybírat, takže panenka získá vzhled, který vás nenechá lhostejně projít. Jade posouvá mantinely módy - vždy se vyznačuje svým původním vzhledem. Oblečte panenku do jakéhokoli stylu a poté kombinujte módní trendy, abyste se zahřáli na svahu i mimo něj.

Obsah a funkce sady:

Jade Hunter se cítí nejlépe v odstínech zelené

Má krásné zelené vlasy a dlouhé řasy

Pohyblivé ruce a nohy, abyste jí mohli dát okouzlující pózy a užít si s ní snowboard

Sada obsahuje panenku, 2 sady oblečení, boty (sněhové boty), brusle, snowboard s vázáním, hřeben do vlasů

Oblečte ji do každé sady, jednu po druhé, a poté měňte a přizpůsobujte prvky

Postav si sbírku 6 panenek Winter Break: Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw a Violet Willow (panenky se prodávají samostatně)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky
Katalogové číslo: 574781EUC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: