LED lampa Pirlight se senzorem pohybu GML-100W GOTIE černá

Značka: GOTIE
335 Kč 276,86 Kč bez DPH
Skladem

LED lampa Pirlight se senzorem pohybu GML-100W GOTIE černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED lampa Pirlight se senzorem pohybu GML-100W GOTIE černá

LED lampa GOTIE GML-100 je malé multifunkční zařízení užitečné doma i venku. Je vybaven dvěma režimy provozu: nepřetržité osvětlení ve formě baterky a aktivace detekcí pohybu. Šest dlouhotrvajících LED diod poskytuje měkké a teplé světlo.

LED lampa GOTIE je vybavena PIR - infračerveným pohybovým senzorem. Když je detekován pohyb, světlo se aktivuje, aby se po několika sekundách zhaslo a přepnulo do pohotovostního režimu. Senzor má široký pozorovací úhel až 90 ° a detekční rozsah v okruhu 3 m.

LED lampa GOTIE GML-100 bude užitečná všude tam, kde je potřeba další zdroj světla. Jeho velkou výhodou je schopnost osvětlit místnosti bez nutnosti instalace elektrického systému.

Žárovka GOTIE GML-100 je vybavena energeticky úspornými LED diodami a velkou odolnou baterií s kapacitou 1800 mAh. Díky tomu může přístroj pracovat v pohotovostním režimu se senzorem pohybu až 90 dní! V bateriovém režimu zase taková prostorná baterie umožní nepřetržité osvětlení až 10 hodin. Nabíjení probíhá přes standardní port microUSB.

Sada obsahuje montážní držák s páskou 3M, který umožňuje snadné a trvalé připevnění ke stěnám, nábytku a jiným plochým povrchům. Lampa i rukojeť mají zabudované magnety, takže můžete zařízení snadno odpojit a vzít s sebou kdykoli. Na umístění lampy přímo na ně nic nebrání použití magnetických vlastností různých povrchů.

Světelný paprsek je nasměrován vždy optimálním způsobem. Díky průhlednému oknu vzadu vytváří lampa další okolní osvětlení, které vám umožňuje snížit námahu očí a poskytuje zajímavý vizuální efekt.

Barva : černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybová čidla
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: GML-100 černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: