Google Chromecast 2

Tip
Značka: Google
1 095 Kč 904,96 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Google Chromecast 2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Google Chromecast 10 / 2015

◾Wi-Fi: ANO
◾LAN (Ethernet): NE


HDMI: 1x HDM

AV výstup:
◾Operační systém: Chrome OS
◾Provedení výrobku: černá barva

Google Chromecast 2 - úplně nová a vylepšená verze populárního streamovacího zařízení od společnosti Google. Pokud zařízení připojíte přes HDMI port do své televize, můžete začít na velké obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix, Google Play Music, Google Play Movies nebo jiných služeb.

Rozdíly oproti staré verzi:
◾nový tvar a řešení připojení
◾vylepšený a výkonější HW
◾vylepšní SW aplikace, která predikuje Vaše další kroky a video bufferuje s předstihem

Chromecast obsahuje odlehčenou verzi Chrome OS, ale veškeré ovládání probíhá přes váš smartphone, tablet či počítač. V praxi stačí, když uživatel spustí na svém smartphonu aplikaci jedné z výše uvedených služeb a klikne na příslušné tlačítko. Pokud jsou Chromecast a smartphone připojené na stejné domácí Wi-Fi síti, začne být film či hudba okamžitě přehrávána na vaší televizi.

Nedochází však ke streamingu v pravém slova smyslu. Chromecast totiž jen dostane informaci o obsahu, například o videu z YouTube, který si sám stáhne a začne jej přehrávat. Pokud v mobilním zařízení video začnete přehrávat v určitém čase nebo jej na tento čas během přehrávání posunete, stane se to samé i s videem přehrávaným na televizi.

Chromecast je navíc multiplatformní zařízení, které si rozumí nejen s Androidem, ale také s iOS a počítači s nainstalovaným prohlížečem Chrome.

Rozměry balení:
◾Hmotnost (kg): 0.165
◾Výška (cm): 12.00
◾Šířka (cm): 12.50
◾Hloubka (cm): 5.00

Doplňkové parametry

Kategorie: TV, video, audio
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: GCH2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: