Zahradní skládací cateringový stůl 180 cm bílý

1 495 Kč 1 235,54 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Zahradní skládací cateringový stůl 180 cm bílý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní skládací cateringový stůl 180 cm bílý

Masivní jídelní stůl v hnědé délce 180 cm je produktem pro každou příležitost . Ideální pro rodinné akce i firemní setkání. 

Deska stolu je vyrobena z odolného plastu a rám je vyroben z ocelového práškového stříbra. Celek vytváří pevný produkt pro každou příležitost.

Stůl má ochranu proti skládání . Speciální západky zabraňují sklopení stolu při jeho pohybu. Chcete-li odemknout možnost sklopení stolu, musíte odemknout dva zámky, abyste měli záruku nejvyšší bezpečnosti.

Gumové nožičky chrání stůl před poškrábáním povrchu, na kterém stojí. Kromě toho je každý stůl během přepravy zajištěn polystyrénovými rohy.

Stůl nemá otvor pro deštník.

Vyrobeno z polypropylenu - zabraňte kontaktu se zdroji tepla a otevřeným ohněm. Stůl by neměl být umístěn na nerovném, šikmém nebo kluzkém podkladu. Nestoupejte na stůl. Stůl nepřetěžujte. Použitý stůl by měl být předán příslušné recyklační společnosti.

ÚDRŽBA: Čistěte měkkým hadříkem s jemným čisticím prostředkem nebo čisticím prostředkem pro zahradní nábytek z plastu. Nepoužívejte drátěné produkty. Skladujte na suchém, chladném a stinném místě při delších přestávkách v používání. Chraňte před atmosférickými srážkami a nadměrným slunečním světlem.

Celkové rozměry : Š 180 x D 74 x H 73 cm.

Rozměry stolu : Š 180 x D 74 x H 4 cm.

Materiál : Plast

Skládací : ano 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní stolky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: