Teplovzdušný ventilátor Clatronic HL 3763

Značka: Clatronic
1 595 Kč 1 318,18 Kč bez DPH
Skladem

Teplovzdušný ventilátor Clatronic HL 3763

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplovzdušný ventilátor Clatronic HL 3763

Teplovzdušný ventilátor Clatronic HL 3763 s keramickým topným tělesem zajistí bezpečné a efektivní vytápění místnosti. Má příkon 2 000 W a požadovanou pokojovou teplotu lze s pomocí termostatu nastavit v rozmezí od 15 do 35 °C. Můžete použít také funkci samotného ventilátoru bez ohřevu. 

Snadná obsluha 

Tento model je opatřen dotykovým ovládacím panelem a LED displejem s ukazatelem aktuálního stavu. K dispozici budete mít také dálkové ovládání, které je zárukou ještě většího pohodlí. Zařízení váš potěší svým tichým chodem, který je ještě výrazněji znát při aktivaci režimu spánku. Nechybí ani praktický 12hodinový časovač

Navržen pro vaši bezpečnost a pohodlí 

Ohřívač Clatronic je vybaven filtry, které předcházejí tvorbě prachu. Díky rukojeti jej můžete snadno přesouvat mezi místnostmi. O vaše bezpečí se stará stabilní základna se spínačem. Ventilátor lze zapnout pouze na podložce.

PTC keramický topný článek je termistor, který se skládá z PTC keramického topného prvku a hliníkové trubky. Výhodou je malý tepelný odpor a vysoká účinnost přenosu tepla, čímž se dosahuje úspora, při vytápění. Oproti běžným (spirálovým) ohřívačům je příkon nižší a účinnost topení je vyšší. To znamená, že při nižším příkonu ze sítě se dosahuje většího tepelného výkonu. Teplota povrchu keramického topného tělesa PTC může být automaticky řízena a může zabránit jevu suchého hoření – nespaluje kyslík.

Klíčové vlastnosti:

  • Teplovzdušný ventilátor s 2 000W keramickým tělesem
  • Nastavení teploty ohřevu od 15 do 35 °C
  • Možnost zapnout samotný ventilátor
  • Ovládací panel s LED displejem a dálkové ovládání
  • 12hodinový časovač a režim spánku
  • Bezpečnostní prvky se postarají o provoz bez nehod

Clatronic HL 3763, černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Teplovzdušné ventilátory
Katalogové číslo: 3086

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: