Mattel Barbie Cutie Reveal Barbie Džungle - Opice HKR01

Značka: Mattel
695 Kč 574,38 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie Opice Džungle

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Opice Džungle

Barbie Cutie Reveal ze série Džungle potěší děti hned několikrát. Po rozbalení najdou panenku Barbie s deseti dalšími překvapeními. Hlavním tajemstvím je vzhled samotné panenky, skrývá se totiž pod maskou roztomilé opičky. Zábava dále pokračuje při otevírání tajemných sáčků. Jaké doplňky na vaše malé objevitele čekají? Jedno je jisté, panence Barbie budou určitě slušet. Zajímavým detailem je další překvapení. Při použití studené a teplé vody, ideálně třeba pomocí malé houbičky, se na panence mění jemné barevné detaily. Její zvířecí kamarád zavírá a otevírá oči.

Okouzlující panenka přichází tentokrát v roztomilém zvířecím kostýmu - stačí pár kousků oblečení a z krásné panenky je barevná opička. Barbie bude zkrátka k nepoznání, ideální zábavný převlek na karneval nebo třeba na večírek. Díky ohýbatelným kloubům si tancování pořádně užije.

Aby byl vzhled dokonalý, je nutné ho korunovat nápaditými doplňky. Na to nezapomíná ani Barbie a proto je součástí balení deset dalších drobností, které zlepšují zážitek ze hraní.

Hra s barvami

Hra s barvami

Překvapení ale ještě nekončí. Stačí si vzít houbičku namočenou do teplé vody a jemně s ní potřít obličej panenky. Její rty pak změní barvu a na tvářích se objeví půvabné hvězdičky. Podobně reaguje i zvířecí mazlíček, který zase zavře oči. Když pak Barbie nebo jejího kamaráda potřete houbičkou namočenou ve studené vodě, vrátí se jejich vzhled zpět.

Pohodlný odpočinek

Aby se zvířecí mazlíček dobře vyspal, potřebuje kvalitní pelíšek. I ten je připraven. Stačí otočit hlavu kostýmu čelem dolů a měkoučké místo na spaní je tady.

Pohodlný odpočinek

Balení obsahuje panenku ve zvířecím kostýmu a 10 překvapení.

Panenka nemůže stát sama. Barvy a dekorace se mohou lišit.

Rozměr balení cca 33 x 20 x 10 cm, velikost panenky 29 cm.

Věk: 3+

Barbie cutie reveal džungle opice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: