Doprava

1.

PPL po platbě předem: 99,- Kč / dobírkou: 149,- Kč

/U řidiče PPL můžete dobírku zaplatit v hotovosti nebo platební kartou./

Novinka od 2.11. 2015 doručování PPL i v některých regionech sobotu. V době prázdnin jen ojediněle.

2.

Česká Pošta balík na poštu po platbě předem: 95 Kč / dobírkou: 145 Kč

Česká Pošta balík do ruky po platbě předem: 100 Kč / dobírkou: 150 Kč

Česká pošta | Balík na poštu 

Balík na poštu je služba Česká pošta pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 30 kg po celé České republice s možností vyzvednutí zásilky na zvolené poště, obvykle již od následujícího pracovního dne, a avizováním, kde se právě Vaše zásilka nachází. Odesílatel, anebo adresát si sám zvolí adresu pošty, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Zásilku si můžete jednoduše vyzvednout na jakékoli pobočce České pošty, kdykoli se Vám to bude v její provozní době hodit. Adresát je pravidelně informován o možnostech vyzvednutí zásilky prostřednictvím sms, nebo emailu.

Balík Na poštu - Česká pošta

    Česká pošta | Balík do ruky

      Balík do ruky je služba České pošty pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 30 kg po celé České republice s doručením zásilky přímo do                Vašich rukou. Obvykle doručuje již následující pracovní den po odeslání zásilky z e-shopu. Adresát je pravidelně informován o možnostech doručení              zásilky prostřednictvím sms nebo emailu a jestliže nebude k zastižení na zvoleném místě a čase, bude zásilka předána na nejbližší či zvolenou                      pobočku České pošty.

Balík Do ruky - Česká pošta

3.

po platbě předem 69,- Kč / dobírkou 119,- Kč

Česká pošta | Balíkovna

Balíkovna je cenově nejdostupnější službou České pošty pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 20 kg s možností vyzvednutí na specializovaných přepážkách vybraných pošt. Výhodou je zrychlený výdej balíků v přepážkách zřízených speciálně pro zásilky Balíkoven, dále zjednodušený způsob prokázání se pomocí jména a kódu - balíček tak může převzít i třetí osoba, bez prokázání se dokladem totožnosti. Dobírku lze platit kartou dobu uložení lze prodloužit ze 7 až na 15 dní - prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby. Využít také můžete bezplatnou službu Sledování zásilek (Track & Trace) na internetových stránkách České pošty a mít tak neustále přehled o tom, kde se Váš balíček nachází.

4.

IvatofiOsobní vyzvednutí zboží na kamenné prodejně: ZDARMA Pode zdí 1878/31, 74801 Hlučín

Otvírací doba PO-PÁ 9:00-12:00 hod 
 

5.

Zasílání do zahraničí a na Slovensko není možné.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení