Doprava

1.

PPL po platbě předem: 109,- Kč / dobírkou: 159,- Kč

/U řidiče PPL můžete dobírku zaplatit v hotovosti nebo platební kartou./

Novinka od 2.11. 2015 doručování PPL i v některých regionech sobotu. V době prázdnin jen ojediněle.

2.

Česká Pošta balík na poštu po platbě předem: 95 Kč / dobírkou: 145 Kč

Česká Pošta balík do ruky po platbě předem: 110 Kč / dobírkou: 160 Kč

Česká pošta | Balík na poštu 

Balík na poštu je služba Česká pošta pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 30 kg po celé České republice s možností vyzvednutí zásilky na zvolené poště, obvykle již od následujícího pracovního dne, a avizováním, kde se právě Vaše zásilka nachází. Odesílatel, anebo adresát si sám zvolí adresu pošty, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Zásilku si můžete jednoduše vyzvednout na jakékoli pobočce České pošty, kdykoli se Vám to bude v její provozní době hodit. Adresát je pravidelně informován o možnostech vyzvednutí zásilky prostřednictvím sms, nebo emailu.

Balík Na poštu - Česká pošta

    Česká pošta | Balík do ruky

      Balík do ruky je služba České pošty pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 30 kg po celé České republice s doručením zásilky přímo do                Vašich rukou. Obvykle doručuje již následující pracovní den po odeslání zásilky z e-shopu. Adresát je pravidelně informován o možnostech doručení              zásilky prostřednictvím sms nebo emailu a jestliže nebude k zastižení na zvoleném místě a čase, bude zásilka předána na nejbližší či zvolenou                      pobočku České pošty.

Balík Do ruky - Česká pošta

3.

po platbě předem 69,- Kč / dobírkou 119,- Kč

Česká pošta | Balíkovna

Balíkovna je cenově nejdostupnější službou České pošty pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 20 kg s možností vyzvednutí na specializovaných přepážkách vybraných pošt. Výhodou je zrychlený výdej balíků v přepážkách zřízených speciálně pro zásilky Balíkoven, dále zjednodušený způsob prokázání se pomocí jména a kódu - balíček tak může převzít i třetí osoba, bez prokázání se dokladem totožnosti. Dobírku lze platit kartou dobu uložení lze prodloužit ze 7 až na 15 dní - prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby. Využít také můžete bezplatnou službu Sledování zásilek (Track & Trace) na internetových stránkách České pošty a mít tak neustále přehled o tom, kde se Váš balíček nachází.

4.

IvatofiOsobní vyzvednutí zboží: ZDARMA Antonína Dvořáka 21/178, 74801 Hlučín

Jen po telefonické dohodě.
 

5.

Zasílání do zahraničí a na Slovensko není možné.