Mattel Barbie Cutie Reveal Barbie Džungle - Slon HKP98

Značka: Mattel
795 Kč 657,02 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie Slon Džungle

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Slon Džungle

Barbie Cutie Reveal ze série Džungle potěší děti hned několikrát. Po rozbalení najdou panenku Barbie s deseti dalšími překvapeními. Hlavním tajemstvím je vzhled samotné panenky, skrývá se totiž pod maskou roztomilého slona. Zábava dále pokračuje při otevírání tajemných sáčků. Jaké doplňky na vaše malé objevitele čekají? Jedno je jisté, panence Barbie budou určitě slušet. Zajímavým detailem je další překvapení. Při použití studené a teplé vody, ideálně třeba pomocí malé houbičky, se na panence mění jemné barevné detaily. Její zvířecí kamarád zavírá a otevírá oči.

Okouzlující panenka přichází tentokrát v roztomilém zvířecím kostýmu - stačí pár kousků oblečení a z krásné panenky je veselý slon. Barbie bude zkrátka k nepoznání, ideální zábavný převlek na karneval nebo třeba na večírek. Díky ohýbatelným kloubům si tancování pořádně užije.

Aby byl vzhled dokonalý, je nutné ho korunovat nápaditými doplňky. Na to nezapomíná ani Barbie a proto je součástí balení deset dalších drobností, které zlepšují zážitek ze hraní.

 

Hra s barvami

Překvapení ale ještě nekončí. Stačí si vzít houbičku namočenou do teplé vody a jemně s ní potřít obličej panenky. Její rty pak změní barvu. Podobně reaguje i zvířecí mazlíček, který zase zavře oči. Když pak Barbie nebo jejího kamaráda potřete houbičkou namočenou ve studené vodě, vrátí se jejich vzhled zpět.

Barbie, Cutie Reveal, Słonik, lalka z serii Dżungla

Pohodlný odpočinek

Aby se zvířecí mazlíček dobře vyspal, potřebuje kvalitní pelíšek. I ten je připraven. Stačí otočit hlavu kostýmu čelem dolů a měkoučké místo na spaní je tady.

Barbie, Cutie Reveal, Słonik, lalka z serii Dżungla

Balení obsahuje panenku ve zvířecím kostýmu a 10 překvapení.

Panenka nemůže stát sama. Barvy a dekorace se mohou lišit.

Rozměr balení cca 33 x 20 x 10 cm, velikost panenky 29 cm.

Věk: 3+

Barbie, Cutie Reveal, Słonik, lalka z serii Dżungla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: