Mattel Barbie Cutie Reveal série 1 panenka - panda HHG22

Značka: Mattel
995 Kč 822,31 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie Cutie Reveal série 1 panenka - PANDA HHG22

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Cutie Reveal série 1 panenka - PANDA HHG22

Panenky Barbie® Cutie Reveal™ nabízejí ten nejroztomilejší zážitek z rozbalování s 10 překvapeními, včetně pohyblivé panenky Barbie®!

Rozbalte balíček a najděte měkkého plyšového kamaráda pandy a čtyři sáčky s překvapením. Odstraňte kostým pandy a najděte panenku Barbie® s dlouhými vlasy a třpytivými detaily. Otevřete sáčky s překvapením a najděte třpytivé oblečení, doplňky, hřeben s houbou a mini pandu.

Děti si mohou oblékat a zdobit panenku Barbie® - vršek kostýmu se obrátí a stane se z něj super měkká fleecová bunda a hlava kostýmu se také promění v pelíšek pro domácí mazlíčky! Překvapení pokračují roztomilostí se změnou barev.

Na tváři panenky Barbie® se objeví barva zvířecího obličeje a její mazlíček panda „otvírá a zavírá“ oči – taková roztomilá! K aktivaci stačí použít houbový hřeben a ledovou vodu, vyměňte zpět teplou vodou. Objevte všechna roztomilá překvapení s touto řadou Barbie® Cutie Reveal™.

BARBIE CUTIE REVEAL LALKA W PRZEBRANIU PANDY Bohater Barbie BARBIE CUTIE REVEAL LALKA W PRZEBRANIU PANDY Kod producenta HHG22

Balení obsahuje panenku ve zvířecím kostýmu a 10 překvapení. Panenka nemůže stát sama. Barvy a dekorace se mohou lišit.

Rozměr balení cca 33 x 20 x 10 cm.

Věk: 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: