Lionelo Cestovní postýlka 2v1 Thomi Burgundy Blue

Značka: Lionelo
1 895 Kč 1 566,12 Kč bez DPH
Skladem

Lionelo Cestovní postýlka Thomi  2v1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lionelo Cestovní postýlka Thomi 2v1

Dětská postýlka Thomi 2 v 1 je vysoce kvalitní produkt, který může doprovázet vaše dítě od prvních dnů života. Stabilní a funkční struktura, inteligentní bezpečnostní řešení a pohodlná matrace vytvářejí prostor, kde si dítě může hrát a odpočívat.

Všestrannou postýlku Thomi 2 v 1 lze použít jako pohodlný prostor pro volný čas i odpočinek. Produkt kombinuje vlastnosti cestovní postýlky a ohrádky. Díky širokému využití je nábytek dokonalý nejen v domácích interiérech, ale i mimo ně.

Aby se potvrdila kvalita postýlky, prošel model Thomi řadou interních inspekcí a byl testován nezávislou certifikační laboratoří SGS. Výrobek splňuje požadavky evropské bezpečnostní normy EN 716 a EN 12221.

Cestovní postýlka Thomi byla navržena tak, aby poskytovala maximální funkční řešení. Produkt vám umožňuje nastavit matraci do dvou úrovní: vysoká, pro děti, které nevstávají nebo nesedí samy, a nízká, pro starší uživatele. Díky této možnosti lze model Thomi použít také jako ohrádku. Ocelová konstrukce dětské postýlky je vybavena systémem LockGuard, který chrání nábytek před náhodným složením. To je zvláště důležité, když vaše dítě skáče při hraní. Všimněte si, že je třeba pečovat o různé bezpečnostní aspekty, a všechny hrany postýlky mají efektivní plastové kryty, které eliminují riziko oděru nebo řezání jemné pokožky dítěte.

Důležitým prvkem produktu je přebalovací pult s pohodlnou měkkou podšívkou z materiálu odolného vůči nečistotám. Kromě toho má dětská postýlka funkční kapsy, které vám umožní uložit potřebné ošetřovatelské doplňky nebo oblíbené hračky vašeho dítěte. Boční stěny modelu Thomi jsou vybaveny vzdušnou síťovinou, která zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu. Výrobek má také boční vchod připevněný zipem, který umožňuje samostatný vstup a výstup z postýlky.

Všestrannost je hlavní vlastností modelu Thomi, což se odráží také ve struktuře matrace. Základna nábytku je vyrobena z měkké pěny se zvýšenou pružností, díky níž může působit jako pohodlná matrace a bezpečná hrací podložka, kde každý pád povede k měkkému přistání. O rozvoj dětské fantazie a motoriky se od prvních dnů postará kolotoč s interaktivními hračkami ve tvaru přátelských zvířat. Atmosféru tepla a péče umocňuje také příjemná melanžová látka s lněnou strukturou, která se velmi snadno udržuje v čistotě.

Díky 2 kolečkům se zámky lze dětskou postýlku Thomi snadno přemístit uvnitř bytu a dvě nohy jí zajišťují vynikající stabilitu. Výrobek lze snadno složit do kompaktní velikosti, díky čemuž je ideální pro cestování. Do sady postýlky jsme přidali odolný transportní a ochranný vak, který umožňuje bezproblémovou přepravu ve složené podobě.

2 v 1: cestovní postýlka plus ohrádka
Dvě výšky pro zavěšení matrace
Ochrana LockGuard proti skládání
Extra velká boční kapsa
Bezpečné přebalovací pulty s organizátorem
Další boční vchod
Kolotoč s interaktivními hračkami
Rychlý systém rozkládání a skládání
Přepravní taška je součástí balení
Kola se zámkem pro mobilitu

Věk: 0+

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské postýlky
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: Thomi Burgundy Blue

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: