Kočárek Lionelo Annet Plus Green Forest

Značka: Lionelo
2 995 Kč 2 475,21 Kč bez DPH
Skladem

Kočárek Lionelo Annet Plus Green Forest

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočárek Lionelo Annet Plus Green Forest 

Lehký, všestranný a kompaktní kočárek Lionelo Annet Plus je modelkou po celá léta! Rozkládá se plochě, což vám umožní používat jej od narození do přibližně 4 let věku. Velká kola a pohodlné tlumení nárazů ocení i v terénu – kočárek můžete snadno řídit na hrbolatých lesních cestách, aniž byste batole probudili ze spánku. Přečtěte si další informace o praktických funkcích tohoto modelu.

Lionelo Annet Plus Green Forest — kočárek

Maximální péče o bezpečnost dítěte

Mladší i starší cestující jsou zajištěni 5bodovými pásy s výškovým nastavením. Další ochranou je bariéra, kterou můžete odstranit, aby několik let staré mohlo nezávisle vstoupit do kočárku. Bezpečnost kočárku Lionelo Annet Plus a shoda s EN 1888 byla potvrzena testy v laboratoři Intertek. Díky reflexním prvkům můžete bezpečně chodit i po setmění.

Pohodlná jízda v nastavitelném kočárku Lionelo Annet Plus

Díky praktickému nastavení opěradla a opěrky nohou vytvoříte pohodlný, rovný prostor, který se doporučuje, když dítě ještě nemůže sedět samostatně. S Lionelo Annet Plus se nebojíte náhlé změny počasí – zvětšený XXL stánek poskytne ochranu před větrem, deštěm a příjemným stínem. Okno, které je v něm umístěno, můžete mnohokrát použít k náhledu batolete, aniž byste museli přerušit procházku. Rukojeť s potahem z ekologické kůže je pohodlná pro řízení po celou dobu používání kočárku.

Lionelo Annet Plus Blue Denim - základní rozměry

Spolehlivá kola EVA

Velká kola jsou vyrobena z pružné a odolné pěny a nevyžadují čerpání, takže vás při dlouhých procházkách nic nepřekvapí. Přední kola se otáčejí o 360°, takže můžete hladce projíždět každou zatáčku a míjet překážky na silnici. Můžete je uzamknout přímo před sebou – užitečná funkce při jízdě na nerovném povrchu, která vám pomůže udržet stabilní směr. Při stání zablokujte kola centrální brzdou!

Mobilní řešení

Kočárek Lionelo Annet Plus Green Forest je lehká konstrukce, kterou můžete složit do kompaktních rozměrů. Tímto způsobem jej můžete snadno uložit nebo přepravovat i v malém kufru. Díky automatickému zámku si můžete být jisti, že se během přepravy nerozloží. Sada obsahuje praktické doplňky: držák na šálek (nebo láhev), moskytiéru a kryt nohou.

Lionelo Annet Plus Green Forest — kočárek

Specifikace
Více informací
Model Lionelo Annet Plus 
Barva Green Forest
Normy EN1888-1:2018
EN1888-2:2018
Hmotnostní rozsah až 22 kg
Věkové rozpětí 0-48 měsíců
Nosnost 25 kg
Instalace sedadla Po směru jízdy
Typ kol Bezúdržbová Eva pěna
Odpis Přední kola, zadní kola
Brzda Ano
Zámek kola Ne
Úprava Kapuce, opěradlo, podnožka, opasky
Pásy 5 bodů
Materiály Rám - hliníkové
čalounění - polyester
Včetně příslušenství
Návlek
na nohy proti komárům
Dimenze Rozložené - 58x110x110 cm Složené - 58x45x84 cm Přední kola - 19 cm Zadní kola - 27 cm


Hmotnost produktu 11,5 kg
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočárky
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: Annet Blue Denim

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: