Lionelo Lehátko June Grey Stone

Značka: Lionelo
1 615 Kč 1 334,71 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Lionelo Lehátko June Grey Stone

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lionelo Lehátko June Grey Stone

Přirozený houpací pohyb

V Lionelu velmi dobře víme, že jste připraveni udělat pro své děti všechno .Dlouhé hodiny houpat své dítě, abyste ho uložili ke spánku nebo mu poskytli zábavu? Na jedné straně žádný problém, na druhé si každý potřebuje odpočinout, chvilku jen pro sebe nebo chvíli skočit do sprchy či uvařit večeři.

Přirozený kývavý pohyb

S tímto vědomím jsme vytvořili rockera Lionela June. Mohou ho používat děti od prvního dne života až do dosažení hmotnosti 9 kg nebo dokud se nezačnou samostatně posadit. . Napodobuje přirozený balanční pohyb houpání, takže se batole bude cítit téměř jako v rodičovském objetí. Zároveň se nemusíte bát o jejich bezpečnost, protože v rockeru Lionelo June se o ně stará stabilní konstrukce a 3-bodový úvazek vybavený měkkým chráničem.  

Ergonomické držení těla

Pohoupané v houpačce může batole klidně odpočívat . Díky správnému profilu sedačky Lionelo June zachováme správnou polohu opory pro páteř a hlavičku dítěte. Potah produktu byl přizpůsoben tak, aby se přizpůsobil přirozeným křivkám těla a rovnoměrně rozložil hmotnost těla. Navíc je příjemný na dotek, nedráždí pokožku a je omyvatelný. Klidný odpočinek je důležitý, ale určitě se ptáte, co když má vaše batole náladu na hraní? Rocker Lionelo June má odnímatelnou čelenku se dvěma hračkami, které úspěšně zabaví miminko, které touží po troše zábavy.. Barevné doplňky účinně povzbudí batole, aby se hýbalo a natahovalo ruce, aby uspokojilo svou zvědavost. Díky minimalistickému designu se rocker Lionelo June hodí téměř do každého interiéru.  

Přirozené houpání

Rocker Lionelo June neposkytuje batoleti zbytečné podněty . Pohybuje se díky přirozeným pohybům dítěte, takže miminko si rozvíjí motoriku a smysl pro rovnováhu. Houpání je vlastně i nezbytná stimulace labyrintu pro správný vývoj. Mladší děti lze jemně a potichu houpat rukou, čímž je uklidníte a poskytnete jim pocit bezpečí, který pochází z těsné přítomnosti rodiče.  

Lehké na nošení

S takovým pomocníkem se nevyplatí loučit! Jeho nízká hmotnost vám umožňuje snadno ho přemísťovat mezi místnostmi a také jej vzít s sebou na jakýkoli výlet, dokonce i ten nejmenší k přátelům žijícím v okolí . Snadno jej složíte naplocho, takže kolébka Lionelo June vám v autě nezabere moc místa. Kompaktní skládání znamená také pohodlné skladování! Protiskluzové prvky navíc zabraňují posouvání vahadla během používání a chrání podlahu před poškrábáním.

Normy EN 12790:2009
Věkové rozpětí od 0m+
Hmotnostní rozsah až 9 kg
Konstrukce Ocel, plast
Pásy 3-bodové bezpečnostní pásy s měkkým chráničem
Čalounění - materiál Polyester

Bezpečná chvíle relaxace s rockerem Lionelo June Grey Stone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: