Freestyle koloběžka Movino Stunt Nitro red

Značka: Movino
1 295 Kč 1 070,25 Kč bez DPH
Skladem

Freestyle koloběžka Movino Stunt Nitro red

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestyle koloběžka Movino Stunt Nitro červená

Movino Nitro Mint je koloběžka pro ty, kteří rádi trhají kola ze země. Účelem těchto dvou kol jsou triky a vývoj, a aby koloběžka plnila svůj úkol tím nejlepším možným způsobem, je platforma vyrobena z hliníku 6061.
 
Celek doplňují ložiska ABEC-9 Carbon, brzdový systém FLEX FENDER, řídítka 360 ° a 10 centimetrová kola s nylonovým jádrem. Koloběžka má certifikát potvrzující shodu s požadavky evropské normy pro sportovní koloběžky EN14619: 2015.
 
Koloběžka Movino Nitro je vybavena uhlíkovými ložisky ABEC-9 s horní policí. Jsou známé pro modely určené pro profesionály, protože zajišťují vysokou přesnost, efektivitu a možnost dosažení vyšších rychlostí.
 
Brzdový systém FLEX FENDER, díky kterému se kola opotřebují mnohem pomaleji než v případě pružinové brzdy, umožňuje účinné brzdění. Systém FLEX FENDER při každém stisknutí získá svůj původní tvar. Rovněž snižuje vibrace a je mnohem tišší než pružinová brzda.
 
Koloběžka Movino Nitro poskytuje maximální pohodlí a stabilitu, zatímco široká, 49 centimetrová řídítka z chromované oceli. Díky výběru takového materiálu je tužší a odolnější než hliník, což výrazně zvyšuje bezpečnost. Je doplněna hliníkovou sponou 6061 se 3 šrouby. Výška volantu nad úrovní terénu je 83 cm.
 
Bezpečná rukojeť je základem komfortu a bezpečnosti, a proto rukojeti Movino Nitro o délce 145 mm. K jejich výrobě byl použit termoplastický kaučuk TPR. Úchyty TPR jsou měkčí a poskytují lepší přilnavost než běžné gumové úchopy.
 
Nosnost : 100 kg
Průměr kola : 10 cm
Brzdový systém FLEX BRAKE
Ložiska ABEC-9
Chrome řídítka
Hliníková svorka se 3 šrouby
6061 hliníková vyztužená plošina
Drážkované TPR úchyty
Váha: 3,4 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: NITRO RED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: