MGA LOL SURPRISE Panenka OMG Fierce Dolls Neonlicious

Značka: MGA
795 Kč 657,02 Kč bez DPH
Skladem

MGA LOL SURPRISE Panenka OMG Fierce Dolls Neonlicious

Detailní informace

Detailní popis produktu

MGA LOL SURPRISE Panenka OMG Fierce Dolls Neonlicious

Odvážná. Dravá. Módní. O kom to mluvíme? O nové panence L.O.L. O.M.G. Fierce Dolls!

Rozbalte báječné panenky LOL OMG Fierce Dolls a bavte se se skvělými doplňky, které najdete v sadě. Fashion Fierce Dolls mají novou velikost - 29 cm.

Sestry rockují celý den! Jsou to stylové divy, které pochodují v rytmu vlastní DJské múzy. Jsou mega. Vyčnívají z davu a sami si stanovují pravidla, která překvapují svět. Jdeme ruku v ruce s dívkami Fierce Dolls, abychom šokovali odvážným, divokým stylem.

Sběratelské panenky Fierce Dolls mají luxusní oblečení, krásné rysy a oslnivé vlasy. Díky příslušenství, které je součástí každé sady, můžete svou panenku stylizovat do dravé krásky. Bláznivá neonová královna! Neonlicious je ztělesněním léta, života a zábavy. V tanci a pohybu kolem ní bzučí neonová záře.

Sbírejte všechny čtyři výbušné panenky, abyste drželi krok s rychle se měnícími módami. Kolekce obsahuje: Lady Diva, Neonlicious, Royal Bee a Swag.

Nový design obalu s velkým oknem znamená, že si panenky Fierce Dolls, které si budete chtít vzít domů z obchodu, pečlivě prohlédnete, než se rozhodnete pro nákup.

Obsah sady: 1 x LOL OMG Neonlicious módní panenka 1x luxusní oblečení 1x brýle 1x pár náušnic 1x kartáč na vlasy 2x spona do vlasů 1x náhrdelník 1x taška přes rameno 1 x pár vícebarevných podkolenek 1x bunda 1x boty na vysokém podpatku 1x stojan na panenky další příslušenství

Vlastnosti produktu:

  • výška panenky: 29 cm
  • série: Fierce Dolls

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: