MGA LOL SURPRISE Panenka OMG Fierce Dolls Swag

Značka: MGA
745 Kč 615,70 Kč bez DPH
Skladem

MGA LOL SURPRISE Panenka OMG Fierce Dolls Swag

Detailní informace

Detailní popis produktu

MGA LOL SURPRISE Panenka OMG Fierce Dolls Swag

Odvážná. Dravá. Módní. O kom to mluvíme? O nové panence L.O.L. O.M.G. Fierce Dolls!

Rozbalte báječné panenky LOL OMG Fierce Dolls a bavte se se skvělými doplňky, které najdete v sadě. Fashion Fierce Dolls mají novou velikost - 29 cm.

Sestry rockují celý den! Jsou to stylové divy, které pochodují v rytmu vlastní DJské múzy. Jsou mega. Vyčnívají z davu a sami si stanovují pravidla, která překvapují svět. Jdeme ruku v ruce s dívkami Fierce Dolls, abychom šokovali odvážným, divokým stylem.

Sběratelské panenky Fierce Dolls mají luxusní oblečení, krásné rysy a oslnivé vlasy. Díky příslušenství, které je součástí každé sady, můžete svou panenku stylizovat do dravé krásky. Swag je milovníkem výrazných barev a ležérních doplňků.

Sbírejte všechny čtyři výbušné panenky, abyste drželi krok s rychle se měnícími módami. Kolekce obsahuje: Lady Diva, Neonlicious, Royal Bee a Swag.

Nový design obalu s velkým oknem znamená, že si panenky Fierce Dolls, které si budete chtít vzít domů z obchodu, pečlivě prohlédnete, než se rozhodnete pro nákup.

Obsah sady: 1 x LOL OMG Swag módní panenka 1x luxusní oblečení 1 x klobouk OMG 1 x přívěsek 1x pár náušnic 1x sklenice na řetízku 1x kartáč na vlasy 1x kabelka 1x náramkové hodinky 1x vysoké podpatky 1x stojan na panenky další příslušenství

Vlastnosti produktu:

  • výška panenky: 29 cm
  • série: Fierce Dolls

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: