Skládací koloběžka City Comfort+ Mint

Značka: Movino
2 495 Kč 2 061,98 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Skládací koloběžka Movino CT Comfort + MINT

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací koloběžka Movino CITY Comfort + MINT

Movino CT Comfort + je městská koloběžka vytvořená pro děti i dospělé. Nízká zavěšená plošina (8 cm od země) . Celek se snadno skládá a přenáší. Pro ty, kteří neradi používají blatník, je k dispozici pohodlná ruční brzda.

Skládání jedním tlačítkem
Koloběžka Movino CT Comfort + má jednoduchý a pohodlný skládací systém. Stačí stisknout jedno tlačítko a koloběžka se rychle sklopí. Levnější koloběžky mají méně pokročilé skládací systémy, které mohou způsobit potíže dětem.

Tato verze je navíc vybavena přední ruční brzdou, která je propojená se zadním kolem a při stisku brzdy se "sešlápne" zadní blatník a umožní tak bezpečné zastavení.

Stabilizátor řízení
Koloběžka je vybavena stabilizátorem řízení, který zpevňuje její konstrukci. Stabilizátor upevní a zamkne skládací rukojeti, které se nepohybují ze strany na stranu, čímž je CT Comfort+ bezpečnější a stabilnější na ovládání. 

Díky hliníkové konstrukci s nosností až 100 kg a nastavitelnými řídítky ve 3 polohách mohou koloběžku Movino CT Comfort+ používat osoby, které jsou vysoké 136 - 186 cm. 20 cm polyuretanová kola zajišťují tichou a pohodlnou jízdu. Stabilizátor volantu znamená, že koloběžka je bezpečná pro řízení.

Výklenky na držadlech řídítek se dokonale přizpůsobí tvaru ruky a neklouzavá struktura zaručuje pevné uchopení. Díky praktické patce lze koloběžku pohodlně zaparkovat kdekoli. Po sklopení nezabírá koloběžka mnoho místa a přiložený popruh umožňuje nošení na rameni.

Hliníkový rám
Protiskluzové rukojeti
Protiskluzová plošina
Kola s ložisky
Blatník předního kola
Snadné skládání a rozkládání
Pohodlné, profilované rukojeti
Nosný pás
Ložiska ABEC-7
Tlumič předních kol
3stupňové výškové nastavení řídítek (82-89,5-96 cm)
Nožní brzda na zadním kole
Skládací zápatí
Ruční brzda
Výška uživatele: 136 až 186 cm
Maximální zatížení: 100 kg
Minimální věk: od 6 let
Hmotnost: 5,28 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: Comfort MC-14P růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: