Mattel Barbie Herní set pekárna HGB73

Značka: Mattel
745 Kč 615,70 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie Herní set pekárna HGB73

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Herní set pekárna HGB73

Zažijte provozování pekárny se stavebnicí Barbie! Děti milují pečené dobroty a s touto sadou mohou provozovat pekárnu a dělat lahodné koláče a další dobroty! Sada obsahuje malou panenku Barbie Baker s chladnými růžovými vlasy, oblečenou v roztomilých pruhovaných šatech se zástěrou. Pekárna má tři hřiště pro pečení, zdobení a vystavování a je vybavena více než 15 doplňky pro hraní příběhů. Děti mohou použít dva druhy těsta (růžové nebo modré) a dát je do trouby, zatáhnout za páku a sledovat, jak koláče kynou, aby se těsto upeklo! Pak mohou zdobit těsto na podstavci a pomocí příslušenství a překryvů zdobit těsto, aby navrhli exteriér těsta.

Sada obsahuje pekařskou stanici, panenku Barbie, 2 nádoby na dort, razítko na rukáv, špachtli, dekorace, překryv, plechovku na dortíky, talíř na sušenky a mnoho dalšího. Panenka Barbie může obsahovat některé doplňky, aby byla zábava ještě realističtější. Panenka nemůže stát sama. Barvy a dekorace se mohou lišit. 

  • Herní set obsahuje panenku Barbie® pekařku s parádními růžovými vlasy a v roztomilých pruhovaných šatech.
  • Pekařská stanice má tři hrací plochy na pečení, zdobení a vystavování a navíc se dodává s více než 15 doplňky.
  • Děti mohou použít dva druhy těsta (růžové nebo modré) a vložit je do trouby, zatáhnout za páku a sledovat, jak koláče vykynou!
  • Poté mohou ozdobit dort na podstavci a použít také příslušenství na zdobení dortů!
  • Výška panenky: 30 cm.
  • Skvělý dárek pro děti od 4 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: