Bezdrátová sluchátka BLUETOOTH 5,0 TWS-i7

595 Kč 491,74 Kč bez DPH
Skladem

Bezdrátová sluchátka BLUETOOTH 5,0 TWS-i7

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka BLUETOOTH 5,0 TWS-i7

POZOR: 1. fotka ilustrativní 2. fotka originál

Široká kompatibilita a technologie redukce šumu : Bluetooth sluchátka jsou kompatibilní s Bluetooth 4.2 nebo novějšími zařízeními, což umožňuje jejich použití se zařízeními Android a iOS. Nejnovější technologie CVC 6.0 Noise Canceling, která účinně snižuje šum při poslechu hudby nebo během telefonního hovoru.

Snadné ovládání a inteligentní ovládání : Díky technologii Touch Control stačí přehrávat, pozastavovat, měnit hudbu nebo přijímat či odmítat hovory pomocí náhlavní soupravy Bluetooth. A oni se automaticky připojí k zařízení po prvním použití.

Přenosné nabíjecí pouzdro a delší výdrž baterie : Bluetooth sluchátka jsou vybavena nabíjecím pouzdrem, které vám umožní nabíjet Bluetooth sluchátka kdekoli a kdykoli. Má také malou velikost, takže je snadné a pohodlné přenášení. Včetně 1 hodiny nabíjení, můžete si vychutnat hudbu až 4 hodiny.

Pokročilejší náhlavní souprava Bluetooth 5.0 : Soupravy Bluetooth byly upraveny na Bluetooth 5.0, se stabilnějším připojením, dvojnásobnou přenosovou rychlostí než 4,2, okamžitý signál ... Poskytnou mnohem pohodlnější využití bezdrátové sítě.

IniMini a ultralehký a vynikající kvalita : Váží pouze 4,5 g a díky těmto miniaturním velikostem jsou bezdrátová sluchátka pohodlně použitelná při cvičení, řízení automobilu nebo při jakékoli jiné příležitosti. Také se nemusíte starat o to, zda je velikost pro vaše uši správná. Balení obsahuje silikonová sluchátka do tří různých velikostí, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše uši.

Doplňkové parametry

Kategorie: sluchátka
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: TWS-i7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: