Mattel Barbie Dům FXG54

Značka: Mattel
1 195 Kč 987,60 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie Dům FXG54

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Dům FXG54

Otevřete tento útulný domeček a pomozte představit se panence Barbie (prodává se samostatně), přenosný domeček se rozloží a odhalí interiér široký více než 60,0 cm se snadným přístupem ze všech stran!

Mattel Barbie Dům FXG54 - Doplňky pro panenky | OK Hračky

 

Obsahuje kuchyň, ložnici, koupelnu a bazén. Každý pokoj má osobitý styl, samolepky pro realistické pozadí, tematické doplňky a atraktivní speciální prvky. V kuchyni si můžete hrát na vaření pomocí dřezu a sporáku a bar je ideální pro podávání jídel. V ložnici je rozkládací postel a šatní skříň, kde si můžete uložit oblečení. Toaleta s pohyblivou klapkou dodává koupelně realističnost.

Venku je bazén, který můžete naplnit vodou a ponořit se pod barevná světla. Doplňky jako kuchyňské náčiní, nádobí, přikrývka a rostlina podněcují fantazii a podporují zábavu při hraní rolí.

Některé předměty mají držadla pro panenku Barbie (prodávají se samostatně), které můžete držet v ruce, a jiné mají speciální háčky, které je udrží na místě pro snadné čištění! Složte dům, abyste se schovali, nebo si ho vezměte s sebou. Přidejte další nábytek a doplňky, abyste svůj domeček pro panenky Barbie ještě více okořenili.

Sada obsahuje domeček pro panenky a tématické doplňky.

Obsah balení: domeček, bazének, 2 židličky, další doplňky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: