Mattel Barbie KLINIKA 1. POMOCI S DOKTORKOU HERNÍ SET GTN61

Značka: Mattel
945 Kč 780,99 Kč bez DPH
Skladem

Mattel Barbie KLINIKA 1. POMOCI S DOKTORKOU HERNÍ SET GTN61

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie KLINIKA 1. POMOCI S DOKTORKOU HERNÍ SET GTN61

Objevte svět pečovatelství s herní sadou Barbie Klinika 1. pomoci s lékařkou. Když si dívky hrají s Barbie, představují si, čím vším se mohou stát, a ty, které rády pečují o ostatní, mohou provozovat kliniku 1. pomoci. V herním setu najdete lékařku Barbie brunetku (30,4 cm) a čtyři hrací plochy: ordinaci, vyšetřovací stůl, rentgenový přístroj a dárkový obchod. Děti mohou vyrábět sádru pro své panenky „pacienty“ (prodávají se samostatně), která je realistická (použijte růžovou, nachovou nebo bílou hmotu), a to na paže a nohy pacientů, a pomocí nástroje zafačovat postižená místa. Herní sada obsahuje také více než 30 doplňků. Některé jsou vybavené sponkou, aby je Barbie lékařka mohla uchopit a hra s ní byla ještě realističtější.
  Barbie KLINIKA 1. POMOCI S DOKTORKOU HERNÍ SETObjevte svět péče o druhé

Objevte svět péče o druhé

Stylová lékařka Barbie je oblečena do roztomilých plédových šatů a bílého lékařského pláště. Doktorka je vybavena stetoskopem a psací podložkou a je připravena postarat se o všechny pacienty. Umí si nachystat ordinaci, rentgenovat a prohlédnout zraněné na vyšetřovacím stole. ​

 

Na zlomenou nohu Barbie lékařka vyrobí sádru

Když Barbie lékařka určí, že má pacient zlomenou ruku nebo nohu, může z hmoty vyrobit pomocí nástrojů růžovou, nachovou nebo bílou sádru. Pacientovu sádru může zkrášlit samolepkami. Hmotu lze také využít na obvazové stanici a vytvořit obinadlo pro zraněné panenky. 

Na zlomenou nohu Barbie lékařka vyrobí sádru
 
Bohaté příslušenství pro ještě více zábavy
Bohaté příslušenství pro ještě více zábavy

Nejen prací živ je člověk, takže když je čas dát si pauzu, navštivte pestrý dárkový obchod a kupte si dárek nebo něco dobrého na zub. Některé doplňky jsou vybaveny sponkou, aby je Barbie lékařka mohla uchopit a hra s ní byla ještě realističtější.

 Sada představuje ideální dárek pro děti od 3 let, zvláště pak ty se zájmem o oblast lékařství a pomoc ostatním.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: