Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46

Značka: Mattel
2 395 Kč 1 979,34 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46

Vydejte se s Barbie® Dream Camper™ na dokonalý kempingový výlet! Tato Barbie® RV se sedmi hracími plochami, epickou skluzavkou a spoustou příslušenství pro vyprávění inspiruje nekonečná venkovní dobrodružství. Díky pojízdným kolům a dvoumístné kabině mohou děti naložit karavan a odjet do vysněného cíle. Když dorazí, karavan se otevře a odhalí kuchyň, jídelní kout, spací kout, koupelnu, bazén, skluzavku a pracovnu s televizí. Pomozte panence Barbie® a jejím přátelům vylézt po žebříku, pak je pošlete dolů po skluzavce a do bazénu, aby se pořádně vyšvihli! Přizpůsobte si jízdu panenky Barbie® pomocí archu samolepek na nárazníky s tématikou kempování a prozkoumejte nekonečné možnosti hraní s více než 60 díly, včetně dvou štěňat! Až budou připraveni na další dobrodružství, zabalte vše dovnitř a zavřete karavan, abyste mohli znovu vyrazit na cestu. Děti od 3 let si užijí tolik zábavy na cestách s Barbie® Dream Camper™, protože s Barbie® můžete být čímkoli! Panenky nejsou součástí balení. Barvy a dekorace se mohou lišit. BARBIE KARAVAN SNŮ S OBŘÍ SKLUZAVKOU | REMA UH s.r.o.

  • Vydejte se na cestu za dobrodružstvím s Barbie® Dream Camper™ s impozantní skluzavkou, 7 hracími plochami a vším, co vaše představivost potřebuje k tomu, abyste si zahráli dokonalý kempingový výlet!
  • Pojízdná kola a 2místná kabina inspirují k zábavnému cestování – naložte obytný vůz a zatlačte, aby příběh začal.
  • Když dorazí na místo určení, mohou děti otevřít karavan a odhalit kuchyň, jídelní kout, spací kout, koupelnu, bazén, skluzavku, ohniště a další.
  • Až budou připraveny se vyšplouchnout, mohou děti pomoci svým panenkám vylézt po žebříku, pak je poslat dolů po skluzavce do bazénu!
  • Inspirujte se vzrušujícími kempingovými příběhy s více než 60 doplňky včetně archu samolepek pro zábavné přizpůsobení, 2 štěňat, nábytku, kuchyňského nářadí, útulných dek a dalších.
  • Díky vzrušující proměně a tolika vyprávěním je Barbie® Dream Camper™ skvělým dárkem pro mladé dobrodruhy ve věku od 3 do 7 let.

     BARBIE KARAVAN SNŮ S OBŘÍ SKLUZAVKOU | REMA UH s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: