Kávovar espresso HEINRICH'S HES 8688

Značka: HEINRICH'S
2 495 Kč 2 061,98 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Kávovar espresso HEINRICH'S HES 8688

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávovar espresso HEINRICH'S HES 8688

Vychutnejte si širokou škálu kávových specialit: Espresso, Ristretto, Coffee Crema, Cappuccino, Mocha, Caffè Americano, Latte Macchiato, Caffè Latte a mnoho dalších.

 

Aromatická mletá káva

Tento model stroje umožňuje používat jen mletou kávu. 

Úprava množství kávy

Tento model stroje umožňuje přesně nastavit množství kávy, které půjde do šálku. Takže si můžete připravit přesně tu kávu, kterou chcete v tuto chvíli. Nastavení je velmi jednoduché a intuitivní.

Vysokotlaký systém

Připravte si kávu s chutí a vůní, jako z nejlepší kavárny. To bude možné díky vysokotlakému systému použitému v tomto stroji. Vysoký tlak vody, která protéká mletými kávovými zrny, vám umožní vyvést plnost chuti a vůně. Vaření kávy pod vysokým tlakem doporučují nejlepší baristé a profesionální kávovary, které lze nalézt v nejlepších kavárnách, nabízejí vysokotlaký systém.

BAŇKA TLAKOVÝ KÁVOVAR 20 BAR 850W Model HES 8688 BAŇKA TLAK KÁVOVAR 20 BAR 850W Jiná značka      KÁVOVAROVÁ BAŇKA TLAKOVÝ GENERÁTOR 20 BAR 850W Dominantní barva stříbrná / šedá

Možnost podávání vroucí vody

Čaj nebo čerstvě uvařené bylinky ze stroje? Naprosto! Tento model stroje je vybaven možností podávání vroucí vody, se kterou můžete nalít čaj, instantní kávu, obilnou kávu, bylinky a cokoli chcete.

Funkce vytápění

Použijte možnost ohřevu šálku k podávání kávy při správné teplotě. Zařízení má vyhrazené místo pro šálky a funkci ohřevu, díky níž jsou šálky mírně zahřáté a káva se tak rychle neochladí.

 

Pro dosažení vyvážené vůně a jemné pěny je tlak čerpadla až 20 barů.

Analogový displej teploty v pohotovostním režimu, externí indikátor hladiny vody a 2 kontrolky vás kdykoli informují o aktuální hladině vody a aktuálním provozním stavu.

Rozměry výrobku: 27,6 × 22,2 × 30,4 cm; 9 kg

Kapacita: 1,6 litru

Výkon (W): 850W

Materiál: Nerezová ocel

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary, čajovary, espressa
Katalogové číslo: HES 8688

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: