Osobní váha ProfiCare - PW 3007 FA bílá

Značka: ProfiCare
495 Kč 409,09 Kč bez DPH
Skladem

Osobní váha ProfiCare - PW 3007 FA bílá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osobní váha ProfiCare PC-PW 3007 bílá

Elektronická osobní váha s nerezovou vložkou pro analýzu váhy, tělesného tuku, obsahu vody, svalové hmoty, váhu kostí, orgánového tuku, spotřeby kalorií za den (BMR) a BMI (index tělesné hmotnosti). Váha je vybavena dobře čitelným a vysoce kvalitním multifunkčním LCD displejem pro zobrazení potřebných informací. Model PW 3007 FA si dokáže zapamatovat až 10 uživatelů. Měřit dokáže v kg, lb a st v rozsahu od 5 do 180 kg po 100g krocích. Váha se ovládá pomocí moderního senzoru s dotykovým ovládáním. Pro zapnutí ji však stačí pouze sešlápnout. Plocha pro vážení je vyrobena z vysoce kvalitního bezpečnostního skla, které je hygienické, odolné proti poškrábání a snadné na údržbu. Díky pogumovaným nožičkám je zajištěna vysoká stabilita. Automatické vypnutí váhy prodlužuje životnost baterií. Napájení je na 3 kusy 1,5V AAA baterií, které však nejsou součástí balení.

Elektronická skleněná osobní váha 8v1

Analýza : hmotnosti, procent tělesného tuku, procent vody, svalové hmoty, kostní hmoty, denní energetické nároky (MBR) a BMI (index tělesné hmotnosti).

Jednotka měření hmotnosti : kg, lb, st. (přepínatelné).

Funkce automatického zapnutí

Multifunkční LCD displej

Extra velký, vysoce kvalitní a snadno čitelný povrch z bezpečnostního skla : cca 30 x 30 cm - hygienický a odolný proti poškrábání.

Výztuž z nerezové oceli.

Automatické vypnutí : zvyšuje životnost baterií

Provoz při napájení z baterií - 3 x 1,5 V ( AAA ) nejsou součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: osobní váhy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: